MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 10656092
nr 1065 6092
Karmstolar
3 st, engelsk stil, 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 18:58:46